...
Piotr Szlapa i Katarzyna Gołębiowska-Jarek

Opolskie. wójtowie Dobrzenia Wielkiego i Dąbrowy będą ubiegać się o reelekcję

W nadchodzących wyborach samorządowych wójtowie Dobrzenia Wielkiego i Dąbrowy, Piotr Szlapa oraz Katarzyna Gołębiowska-Jarek, wystartują po raz kolejny.

Na chwilę obecną oboje wójtowie nie ma jeszcze konkurencji w postaci kontrkandydatów.

Wójt Dobrzenia Wielkiego planuje kolejne działania

Piotr Szlapa, wójt Dobrzenia Wielkiego, wyraził zamiar ubiegania się o kolejną kadencję, podkreślając osiągnięcia z ostatnich pięciu lat. W rozmowie z radnymi i pracownikami zadeklarował, że będzie starał się zdobyć wystarczającą liczbę głosów mieszkańców, aby ponownie objąć stanowisko wójta. Podkreślił osiągnięcia inwestycyjne gminy, m.in. remont GOK-u, urzędu gminy, wybudowanie Domu Dziennego Pobytu dla Seniorów i gminnej stołówki, realizując inwestycje o wartości 46 milionów złotych, z czego 30 milionów złotych pochodziło z dofinansowania.

Wójt Dąbrowy podtrzymuje wcześniejsze obietnice

Katarzyna Gołębiowska-Jarek, wójt Dąbrowy, również potwierdziła swoją kandydaturę, podkreślając zrealizowane obietnice z poprzedniej kadencji. Wyraziła zdecydowane zaangażowanie w dynamiczny rozwój gminy Dąbrowa, wymieniając kluczowe zadania, takie jak rewitalizacja dworu, budowa kanalizacji w Skarbiszowie oraz nowego przedszkola w Dąbrowie. Oświadczyła, że jest dopiero w połowie drogi i planuje kontynuować aktywne działania na rzecz rozwoju swojej gminy.

Udostępnij:

Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *