...
Trzecia Droga

Świętokrzyskie. Trzecia Droga przedstawiła swoich kandydatów

Trzecia Droga zaprezentowała swoich kandydatów do sejmiku województwa, rady powiatu oraz stanowisk włodarzy gmin w powiecie sandomierskim.

Przedstawiciele Trzeciej Drogi zapewniają, że nowy rząd będzie stawiał na współpracę z samorządami, zamiast narzucania im kierunków rozwoju. W kontekście Sandomierszczyzny oznacza to między innymi budowę pawilonu ambulatoryjnego przy szpitalu oraz zakładu opiekuńczo-leczniczego.

Trzecia Droga prezentuje kandydatów w Świętokrzyskiem

Na listach wyborczych znaleźli się przedstawiciele różnych środowisk, w tym nauczyciele, lekarze, rolnicy i działacze społeczni. – Mamy bardzo mocną drużynę kandydatów do rad powiatu, są to przedstawiciele praktycznie wszystkich grup społecznych, służby zdrowia, lekarze – mówi Marcin Piwnik, starosta sandomierski.

Adam Jarubas, europoseł, podkreślił, że ziemia sandomierska stanowi ostoje ruchu ludowego. – Dzisiaj w formacie Trzeciej Drogi, który tworzymy z ruchem Szymona Hołowni i liczymy tutaj na utrzymanie tych wpływów – powiedział.

Rafał Szymkiewicz kandydatem na burmistrza Piekoszowa

Rafał Szymkiewicz, który z list Trzeciej Drogi będzie ubiegał się o fotel burmistrza Piekoszowa, twierdzi, że dla niego priorytetem jest dialog z seniorami i osobami niepełnosprawnymi. Wśród swoich priorytetów kandydat wymienia między swoimi priorytetami inwestycje w lokalny Ośrodek Zdrowia oraz wspieranie przedsiębiorczości. Według niego, gmina Piekoszów posiada wiele nieużytkowanych terenów inwestycyjnych.

Udostępnij:

Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *