...
Klaudia Domagała

Kolejna kandydatka na prezydenta Łodzi. Klaudia Domagała jest popierana przez Konfederację i Bezpartyjnych Samorządowców

Klaudia Domagała została kandydatką Konfederacji i Bezpartyjnych Samorządowców na urząd prezydenta Łodzi w nadchodzących wyborach samorządowych.

Domagała, która w poprzednich wyborach parlamentarnych ubiegała się o mandat senatora, podkreśliła, że jej głównym celem jest reprezentowanie interesów mieszkańców zmotoryzowanych oraz walka z niedociągnięciami w zarządzaniu miastem. Jej komitet wyborczy planuje działać pod hasłem „Łódź Sercem Polski”, podkreślając jednocześnie ważność programu wyborczego.

Klaudia Domagała i jej program

Podczas prezentacji swojej kandydatury Domagała zapowiedziała stopniowe ujawnianie szczegółów programu wyborczego, jednak już teraz ogłosiła projekt bezpłatnych konsultacji prawnych dla przedsiębiorców dotkniętych opóźnieniami w remontach ulic w Łodzi. Jej działania mają na celu pokazanie konkretnych rozwiązań na rzecz mieszkańców miasta.

Kto zostanie prezydentem miasta Łodzi?

Obok Domagały, w wyborach na prezydenta Łodzi swoje kandydatury ogłosili również Małgorzata Niewiadomska-Cudak (Niezależni Socjaldemokraci), obecna prezydent Hanna Zdanowska (Koalicja Obywatelska, z poparciem Nowej Lewicy) oraz Janusz Wdzięczak (Energia Łodzi: Koalicja Samorządowa). PiS również zapowiedział swoją kandydatkę, którą została posłanka Agnieszka Wojciechowska Van Heukelom.

Udostępnij:

Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *