...
Artur Standowicz

Radom. PiS ma już kandydata na prezydenta miasta

Artur Standowicz, były wicewojewoda mazowiecki, został wybrany przez Prawo i Sprawiedliwość jako partyjny kandydat na prezydenta Radomia.

Podczas prezentacji kandydatury Standowicza, Marek Suski, szef mazowieckich struktur PiS, podkreślił potrzebę posiadania przez prezydenta Radomia cech takich jak pracowitość, kompetencje w dziedzinie infrastruktury, doświadczenie zarówno w samorządzie, jak i w rządzie.

Standowicz chce być dobrym gospodarzem

Sam Standowicz podkreślił konieczność posiadania przez Radom gospodarza, który będzie zarządzał miejskimi inwestycjami i finansami, oferując spokojne, merytoryczne i uporządkowane przywództwo. Kandydat na urząd prezydenta miasta przedstawił sześć głównych obszarów, na których skupi się program PiS podczas wyborów samorządowych w Radomiu. Są to infrastruktura, środowisko, zdrowie, edukacja, kultura i społeczność. Standowicz obiecał omówienie szczegółów programu podczas spotkań przedwyborczych z mieszkańcami.

Pozostali kandydaci na fotel prezydenta miasta Radomia

Wcześniej swoją kandydaturę na prezydenta miasta Radomia ogłosił Radosław Witkowski, urzędujący prezydent pochodzący z PO, popierany przez Radomski Pakt Samorządowy, który skupia KO, Polska 2050, PSL, Nową Lewicę i Bezpartyjnych Radomian. Z kolei Rafał Foryś będzie kandydował z ramienia Komitetu Wyborczego Wyborców „Konfederacja Przyjaciół”, natomiast Marta Ratuszyńska i Jacek Nowak wystartują jako kandydaci niezależni.

Udostępnij:

Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *