Popularny

Roman Gil

Roman Gil

Jestem emerytem po ponad 40toletniej pracy w lotnictwie. Za swoją pracę, jako pilot myśliwski zostałem uhonorowany Złotym Krzyżem Zasługi oraz między innymi wpisem do Księgi Lotników Polskich 1918– 2018 r., gdzie umieszczeni są piloci zasłużeni dla Polskich Skrzydeł.

Z sukcesem pracowałem także, jako organizator działalności lotniczej na różnych szczeblach kierowania, w lotnictwie wojskowym i cywilnym. Aktualnie mieszkam na granicy Wilkszyna i Pisarzowic. W tej kadencji reprezentuję Wilkszyn w Radzie naszej Gminy. Uważam, że nie powinienem stać obok wydarzeń naszej miejscowości. Swoje doświadczenie chciałbym wykorzystać do poprawy, jakości życia mieszkańców Wilkszyna i Gminy. Zależy mi, aby Wilkszyn dobrze rozwijał się na tle zrównoważonego rozwoju Gminy. Poprawę, jakości życia widzę poprzez realizacje budowy żłobka i świetlicy wraz z biblioteką, przebudowę Rynku (przystanek A-923), budowę parkingu przy kościele, dalszą rozbudowę kanalizacji, remonty ulic ( Wilkszyńska, Magnoliowa, Graniczna i Marszowicka) oraz budowę chodnika dla pieszych między Wilkszynem a Pisarzowicami.

Inwestycje te uważam za absolutnie konieczne. Są one głównymi celami mojej działalności w Radzie Gminy w tej kadencji. Jestem przekonany, że ich realizacja jest możliwa przy ogromnym zaangażowaniu i wsparciu władz gminy. Rozwiązywanie bieżących spraw naszych mieszkańców uważam za swój priorytet.

 • Rok urodzenia: 1947
 • Imię i nazwisko: Roman Gil
 • Kandydat do organu: Rady gmin i miast
 • Płeć: Mężczyzna
 • Partia: inne

Reviews

5.00
Rated 5.00 out of 5 based on 1 customer rating
(1)
 1. Redakcja
  Polecam

  Współprca z Panem Romanem to czysta przyjemność

  Rated 5 out of 5

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *