Mariola Śrubarczyk-Cichowska

Mariola Śrubarczyk-Cichowska

Mieszkanka Gdyni, absolwentka Politechniki Częstochowskiej na kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji. Specjalistka w zakresie Bezpieczeństwa i Higieny Pracy, posiada wieloletnie doświadczenie w pracy w jednostkach samorządu terytorialnego: pracowała w Urzędzie Miasta i Urzędzie Gminy. Doświadczenie zawodowe zdobyła także w jednostce prowadzącej działalność leczniczą. Aktywnie działa w Ogólnopolskim Stowarzyszeniu Pracowników Służb BHP. Nagrodzona dyplomem Rady Ochrony Pracy przy Sejmie RP za szczególne zaangażowanie w działalności społecznej na rzecz bezpieczeństwa pracy.

W kadencji 2014-2018 członkini Komisji Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska oraz Komisji Polityki rodzinnej, społecznej i zdrowia. W kadencji 2018-2023 członkini Komisji Polityki rodzinnej, społecznej i zdrowia oraz Komisji Sportu.

Pracuje w Radzie ds. Budżetu Obywatelskiego jako przedstawiciel Rady Miasta Gdyni.

W Radzie Miasta reprezentuje Klub Radnych Koalicja Obywatelska Platforma. Nowoczesna. Członkini Rady Powiatu Platformy Obywatelskiej w Gdyni. Aktywnie udziela się w dziedzinie praw kobiet – współorganizatorka debaty ,,Sprawa Polek – program Platformy Obywatelskiej dla Kobiet”.

Prywatnie szczęśliwa mężatka i mama 7-letniego syna i 4-letniej córki, wolny czas spędzająca na aktywnym wypoczynku.

  • Wykształcenie: wyższe
  • Rok urodzenia: 1984
  • Imię i nazwisko: Mariola Śrubarczyk-Cichowska
  • Kandydat do organu: Rady gmin i miast
  • Płeć: Kobieta
  • Partia: Koalicja Obywatelska

Reviews

Obecnie brak opinii o kondydacie.

Bądź pierwszy, który skomentuje “Mariola Śrubarczyk-Cichowska”!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *